Запчастини KARCHER

Тільки оригінальні запчастини KARCHER!

Оригінальні запчастини - це запорука надійності, зручність у використанні, помірна вартість. Наявність резерву запасних частин на складі в сервісному центрі, оперативність поставок з Німеччини гарантують Вам найшвидший результат.

Купити будь-які запчастини та аксесуари для техніки KARCHER можна у Києві у сервісному центрі по вул. Миколи Голего, 7а.

Контактні телефони: (098) 490-35-21, (095) 490-35-21


Висока якість продукції KARCHER відома у всьому світі. Компанія йде в ногу з часом і постійно вдосконалює свої виробничі лінії, використовує новітні технології та інновації, підтримує високі стандарти якості та екологічності товарів. Те ж відноситься і до оригінальних запасних частин.

Запасні частини KARCHER виготовляються на високотехнологічних конвеєрних лініях, виробничий процес супроводжується безперервним контролем якості.

На складі сервісного центра завжди є найпопулярніші запчастини для професійної та побутової техніки KARCHER. У разі відсутності запчастини на складі в Україні, ми зможемо оперативно доставити для Вас будь-яку запасну частину за допомогою служб доставки UPS або DHL по передоплаті.

Оригінальні запчастини - це запорука надійності, зручність у використанні, помірна вартість.