Про Бренд

Компанія Karcher – світовий лідер з виробництва техніки для професійного прибирання. Компанія заснована у 1935 році.

Очищення – це основний напрямок діяльності компанії Karcher

Техніка Karcher допомагає зробити світ чистішим. З Karcher ви впораєтеся зі своїми завданнями.

Враховуючи будь-який запит. Від техніки надвисокого тиску до чищення сухим льодом.

Повсякденне прибирання або масштабний проект по наведенню чистоти: які б не були Ваші плани, за допомогою продуктів Karcher і сервісу Ви зможете реалізувати їх легко, впевнено та з чудовим результатом.

На підприємствах різних галузей промисловості, у сільському чи комунальному господарстві, на будівництві чи у медичних установах: у кожній із цих областей пред'являються власні, специфічні вимоги до вирішення завдань чищення. І для кожної з них Karcher пропонуємо найсучаснішу прибиральну техніку, а також охоче ділимося знаннями, необхідними для ефективної експлуатації.

Від мийки високого тиску до акумуляторного електровіника

Karcher простягає руку допомоги всім, хто хоче створити райський куточок у своїй квартирі, будинку чи присадибній ділянці. Високоякісні та зручні у користуванні продукти Karcher дозволяють легко вирішувати навіть найскладніші завдання прибирання.

Компанія Karcher завжди прагне запропонувати кожному покупцю те, що відповідає його індивідуальним запитам. Karcher має для цього всю необхідну техніку – асортимент налічує понад 3000 продуктів!

Завжди на крок попереду

Будучи лідером в сфері інновацій, компанія Karcher задає стандарти в областях технології, сервісу та дизайну, орієнтовані на оптимальне задоволення потреб покупців. Karcher дивує своїх клієнтів інноваційними рішеннями.

Щоб це й надалі залишалося так, Karcher постійно працює над створенням нових та удосконаленням уже існуючих рішень. Це результат твердої переконаності в тому, що вони повинні приносити людям користь, полегшувати їм життя, робити його яскравішим і прекраснішим – у всьому світі. Така мета та обов'язок – з самого моменту заснування компанії Karcher.

Збереження природи та культурної спадщини

Компанія Karcher вносить фундаментальний внесок у збереження як природи, так і культурної та історичної спадщини. Karcher дбає про те, щоб об'єкти культурної спадщини служили якнайдовше і зберігали свою цінність. Стійкий бізнес робить свій внесок у забезпечення чистоти планети.

Відкрийте для себе світ Kärcher!