Електрошвабра FC 7 Cordless Premium

  • Код товару: 1.055-760.0
  • В наявності
  • 23 999 грн

Рішення для вологого прибирання підлоги без попереднього очищення пилососом: підлогомийна машина для дому FC 7 Cordless Premium зі світлодіодним підсвічуванням забезпечує одночасне видалення будь-яких повсякденних сухих і вологих забруднень.

Прибирання пилососом перед вологим прибиранням? Тепер в цьому немає необхідності: завдяки технології 4 зустрічно обертових роликових щіток наш акумуляторний апарат для вологого прибирання підлоги FC 7 Cordless Premium легко і швидко видаляє з будь-яких твердих підлогових покриттів будь-які повсякденні сухі та вологі забруднення. Він ретельно очищає підлогу аж до самого краю, а завдяки режиму Boost справляється з дуже стійкими забрудненнями, при цьому, спеціальний фільтр збирає навіть волосся. Це призводить до значної економії часу (до 50% в порівнянні зі звичайними методами прибирання) **, і приблизно на 20% кращих результатів очищення в порівнянні зі звичайною шваброю *. У комплект поставки входять універсальний засіб для чищення (500 мл), засіб для чищення каменю (30 мл) і додатковий комплект роликів для кам'яних підлог, що дозволяє відразу ж провести генеральне прибирання у всій квартирі. Одного заряду потужного акумулятора досить для 45 хвилин роботи апарату, що відповідає прибиранню до 135 м² твердих підлогових покриттів. У темних кутках і нішах світлодіодне підсвічування настільки добре висвітлює простір, що більше ніякий бруд не залишається непоміченим. Витрата води та швидкість обертання автоматично зволожуваних роликових щіток можна регулювати (передбачені 2 режиму прибирання), а окремі бачки для чистої і брудної води виключають необхідність носити відра з водою.

Універсальне рішення: видалення будь-яких повсякденних сухих і вологих забруднень за один крок

Економія 50% часу **: технологія приводу 4 роликових щіток дозволяє здійснювати вологе прибирання без попереднього очищення підлоги пилососом. Ефективний збір волосся завдяки спеціальному вбудованому фільтру. Очищення впритул до країв.

На 20% * чистіше і значно комфортніше, ніж при прибиранні шваброю

Система з 2 бачками: безперервне зволоження роликових щіток водою з бачка для чистої води і одночасний збір забруднень в бачок для брудної води. Прибирання без великих зусиль: не потрібно переносити відро, протирати підлогу шваброю і вручну віджимати ганчірку. Можливість машинного прання роликових щіток при температурі 60 ° C.

Висока маневреність і стійкість у вертикальному положенні

Практичне рішення для перерв в роботі: апарат стійко стоїть у вертикальному положенні. Легке прибирання під меблями і навколо предметів. 4 роликові щітки зустрічного обертання забезпечують легке і плавне ковзання апарату по підлозі.


Технічні характеристики

Параметри електромережі (~/В/Гц) 1 / 100 - 240 / 50 - 60

Продуктивність по площі (до наступної зарядки) (м²) прим. 135

Об'єм бака для чистої води (мл) 400

Об'єм бака для брудної води (мл) 200

Робоча ширина роликових щіток (мм) 300

Час висихання очищеної підлоги (хв) прим. 2

Напруга акумулятора (В) 25

Час роботи акумулятора (хв) прим. 45

Час зарядки акумулятора (год) 4

Тип акумулятора Літій-іонний акумулятор

Маса (без приладдя) (кг) 4,3

Маса (з упаковкою) (кг) 8,838

Розміри (Д × Ш × В) (мм) 310 x 230 x 1210


Оснащення

Обертання роликів і обсяг води можна відрегулювати

Система з двох баків

2 універсальних ролика, сірі

2 ролика для кам'яних поверхонь

Засіб для чищення, Універсальний засіб для підлоги RM 536, 500 мл, Засіб для прибирання кам'яних підлог RM 537, 30 мл

Вбудоване світлодіодне підсвічування

Очисна паркувальна станція

Зарядний пристрій

Щітки

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре