Електрошвабра FC 5 Premium

  • Код товару: 1.055-460.0
  • В наявності
  • 10 599 грн

Підлогомийна машина для дому FC 5 Premium з роликовими щітками з мікроволокна дозволяє проводити вологе прибирання і всмоктує брудну воду за один прохід. У комплекті версії Premium є пара змінних роликових щіток і засоби для чищення.

Миття підлоги без зайвих зусиль і без попереднього прибирання пилососом: підлогомийна машина для дому Karcher FC 5 Premium робить це можливим. Завдяки практичній функції 2-в-1 апарат FC 5 Premium дозволить вам зробити вологе прибирання і зібрати дрібне сміття за один прохід. Роликові щітки з мікроволокна, які обертаються, завжди залишаються чистими і готові до використання, оскільки функція самоочищення безперервно відводить воду з брудом від роликових щіток за рахунок всмоктування. У комплектацію версії Premium також входять запасна пара роликових щіток, засіб для догляду за дерев'яними підлоговими покриттям (30 мл) і універсальний засіб для чищення (500 мл). Крім того, FC 5 також споживає до 85% менше води, ніж за звичайних методів прибирання, і має чудові характеристики якості прибирання. FC 5 може використовуватися на всіх кам'яних, дерев'яних або пластикових твердих підлогових покриттях.

Видаляє пил і рідину з твердих підлог.

Вологе прибирання пилу, дрібних крихт і шерсті домашніх тварин за один прийом. Очищення впритул до країв.

На 20% * чистіше і значно комфортніше, ніж при прибиранні шваброю

Система з 2 бачками: безперервне зволоження роликових щіток водою з бачка для чистої води і одночасний збір забруднень в бачок для брудної води. Прибирання без великих зусиль: не потрібно переносити відро, протирати підлогу шваброю і вручну віджимати ганчірку. Можливість машинного прання роликових щіток при температурі 60 ° C.

Простота очищення апарату

Функція самоочищення пристрою і роликів на базовій станції. Спорожнення бачка для брудної води без контакту з брудом і можливість його очищення в посудомийній машині.


Технічні характеристики

Параметри електромережі (~/В/Гц) 1 / 220 - 240 / 50 - 60

Споживана потужність (Вт) макс. 460

Потужність (Вт) макс. 460

Продуктивність по площі (до заправки) (м²) прим. 60

Об'єм бака для чистої води (мл) 400

Об'єм бака для брудної води (мл) 200

Робоча ширина роликових щіток (мм) 300

Час висихання очищеної підлоги (хв) прим. 2

Об`єм очисної станції (мл) 200

Довжина кабелю (м) 7

Маса (без приладдя) (кг) 4,6

Маса (з упаковкою) (кг) 7

Розміри (Д × Ш × В) (мм) 320 x 270 x 1220


Оснащення

Система з двох баків

Пара роликів для очищення (жовті)

Пара роликів для очищення (сірі)

Засіб для чищення, Універсальний засіб для підлоги RM 536, 500 мл, Засіб для догляду за лакованими дерев'яними підлогами RM 534, 30 мл

Очисна і паркувальна станція з можливістю зберігання роликів

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре