Пилососи

Пилососи Karcher дозволяють легко вирішувати навіть найскладніші завдання прибирання.

Пилососи Karcher поєднують високу потужність всмоктування з маневреністю та гнучкістю. Неважливо, якого розміру Ваш будинок, які завдання прибирання Ви ставите і наскільки в ньому багато місця для зберігання техніки або, якщо ви страждаєте на алергію, - у Керхер можна знайти пилосос, який відповідає будь-яким вашим запитам. Який би пилосос ви не вибрали, Karcher гарантує неперевершену ефективність очищення.

Великий вибір для різних завдань.

Бездротові пилососи виділяються серед усього асортименту пилососів максимальною свободою пересування, високою потужністю всмоктування та малою вагою. Потужні акумуляторні пилососи полегшують важку роботу з очищення кожного куточка.

Ручні вертикальні пилососи VC 5 вражають не тільки своєю надкомпактною конструкцією, відмінною продуктивністю збирання та розумною системою фільтрації, але й багатьма іншими функціями, які полегшують прибирання пилососом.

Пилососи з аквафільтром відрізняються високим ступенем фільтрації повітря, що виходить назовні, що особливо важливо для сімей з маленькими дітьми, власникам домашніх тварин і людям, що страждають від алергії.

Пилососи Karcher VC 3 з мультициклонною технологією збирають бруд не в мішкові фільтри, а в прозорий контейнер для сміття. Це не тільки позбавляє незручностей, пов'язаних з покупкою та встановленням дорогих змінних фільтрів, але також дозволяє відразу побачити, коли контейнер необхідно випорожнити.

Надійні господарські пилососи Karcher не зупиняються на досягнутому. Вони видаляють сухий бруд так само ефективно, як і вологий, і навіть велику кількість рідини для них не є проблемою.

Миючі пилососи використовуються для гігієнічної очистки килимів, м'яких меблів, матрасів, текстилю та сидінь автомобіля.